Piknik „Pieczenie Ziemniaków”

3 września 2016 roku  po raz kolejny w historii naszej jednostki odbył się piknik rodzinny „Pieczenie Ziemniaków” Dzieci i młodzież razem ze swoimi rodzicami mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach, przygotowanych specjalnie z tej okazji. Piknik otwarła „mrówka” z Wadowic. Podczas imprezy odbyła się loteria fantowa – każdy los wygrywał, pokaz tańca street dance zaprezentowany przez dzieci ze studia tańca i fitnessu „Impuls”. Ponadto w pikniku udział wzięły urocze Panie ze stowarzyszenia „Consilio” które w ramach akcji „Bezpieczna Droga do Szkoły” zorganizowały konkurs wiedzy o bezpieczeństwie. Można też było zapoznać się z ofertą oraz otrzymać karnet na wejście do siłowni Xtreme Fitness która już niebawem zostanie otwarta w Wadowicach przy ul.Wojska Polskiego. Zorganizowano również bufet z napojami, grill z kiełbaskami oraz ognisko w którym dla wszystkich uczestników zostały tradycyjnie upieczone ziemniaki.
Impreza miała na celu aktywizację i integrację środowiska lokalnego. Sprzyjająca pogoda, liczne atrakcje, miła atmosfera sprawiły, iż wszyscy uczestnicy pikniku świetnie się bawili.