XVIII Powiatowy Turniej Halowy MDP im. Dh. Piotra Galasa – Witanowice 2016

W sobotę 23 stycznia 2016 roku po raz osiemnasty w hali sportowej  szkoły podstawowej w Witanowicach odbył się Powiatowy Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarnych o Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wadowicach. w którym wzięło udział dziewięć najlepszych w swoich gminach drużyn.
Gminę Wadowice reprezentowali członkowie MDP OSP w Kleczy w składzie:
Kinga Guzik, Wiktoria Słonina, Damian Jabłoński, Kacper Kałuża, Piotr Jagódka, Konrad Stachak, Adrian Tatar, Konrad Kwiatek oraz opiekun Paweł Czaicki.
Zawodnicy reprezentujący poszczególne drużyny brali udział w następujących konkurencjach: sztafeta hokejowa, układanka ratownicza oraz w ćwiczenie bojowe.
Po rozegraniu wszystkich konkurencji nasza drużyna zajęła ostatecznie 8 miejsce.
Drużyny otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wadowicach, Gminę Tomice, firmę „Smolbet” J.Kosycarz, firmę „Harmet” M.Charnas, drukarnię „Scal-Bis” J.Ogiegło, radnego Rady Powiatu Józefa Łasaka i Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Tomicach Stanisława Zająca.

foto z turnieju….