II Warsztaty MDP

W dniach 5 – 7.06.2015 na terenie rekreacyjnym ZK  w Ponikwi odbyły się drugie warsztaty MDP z gminy Wadowice. Warsztaty te zorganizowali ponownie druhowie z OSP Wadowice. W trakcie warsztatów członkowie MDP wzięli udział w zajęciach:
– sportowych
– udzielania I pomocy
– ćwiczenia ze sprzętem pożarniczym
– szkolenie z powszechnej samoobrony ludności
– zawody sportowo-pożarnicze
Z naszej jednostki wzięli udział:
I drużyna : Artur Stachak, Damian Jabłoński, Arkadiusz Sajdak, Piotr Jagódka,Marcelina Glanowska, Kamil Kowalczyk,Jakub Opyrchał, która zajęła 3 – miejsce we współzawodnictwie między drużynowym MDP
II drużyna: Joanna Świątek, Wiktoria Słonina, Paulina Hebl, Kinga Guzik, Konrad Kwiatek, Bartłomiej Byrski, Radosław Wasiuta.   Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Wszystkim, którzy przygotowali te warsztaty oraz w jakikolwiek sposób przyczynili się do ich uświetnienia składamy serdeczne podziękowania czekając z niecierpliwością na kolejne warsztaty w przyszłym roku.

 

foto w galerii…..