Odszedł na wieczną służbę !

Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym odszedł na wieczną służbę druh Wit Gnojek. Dh Wit  był członkiem jednostki OSP Klecza od 1968 roku. Podczas swojej długoletniej służby został odznaczony medalami: medalem brązowym „Za Zasługi dla Pożarnictwa” w 1975 roku, medalem srebrnym „Za Zasługi dla Pożarnictwa” w roku 1985, medalem złotym „Za Zasługi dla Pożarnictwa” w roku 1989 roku, oraz Odznaką Strażak Wzorowy w 1971 roku.
Druh Wit w latach 1977 – 1986 pełnił funkcję Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy. W imieniu wszystkich druhów strażaków pragniemy podziękować Ci dh Wicie za Twoją działalność w naszych szeregach w OSP i zapewnić Cię, że Twoja osoba zawsze pozostanie w naszej pamięci. Wyrazy współczucia dla całej rodziny składa zarząd oraz koledzy z OSP Klecza. W związku z panującą sytuacją wszystkich prosimy o indywidualną modlitwę w intencji zmarłego.
Pogrzeb odbędzie się 4 kwietnia 2020 roku . o godz. 14.00  w kościele parafialnym w Kleczy.