Opłatek 2016

9 stycznia 2016 roku odbyło się tradycyjne 68 spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez organizatora Pawła Czaickiego oraz Prezesa OSP Mieczysława Stopę.
Po wspólnej modlitwie z ks. Andrzejem Kołodziejem proboszczem parafii w Kleczy połamaliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia. Następnie orkiestra dęta  pod dyrekcją dh. Jarosława Mitoraja zagrała kilka utworów ze swojego repertuaru. Po części oficjalnej zespół wokalny „POKUSA” zaprosił wszystkich gości do wspólnej zabawy, która trwała aż do białego rana. Warto przypomnieć, że spotkania opłatkowe odbywają się od wielu lat i cieszą się wielką popularnością wśród mieszkańców Kleczy oraz sąsiednich miejscowości.


foto z imprezy….