Spotkanie opłatkowe 2020

11 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 spotkaliśmy się tradycyjne po raz 72 na opłatku w naszej remizie. Spotkanie zostało zorganizowane po raz kolejny przez Emilię i Pawła Czaickich.Po przywitaniu wszystkich gości oraz wspólnej modlitwie z ks. Tadeuszem Dąbrowskim proboszczem parafii w Kleczy który przybył wraz z ks. wikariuszem Wojciechem Leśniakiem nastąpiło tradycyjnie łamanie się opłatkiem i składanie życzeń noworocznych. Następnie orkiestra dęta  pod dyrekcją dh. Jarosława Mitoraja zagrała kilka utworów ze swojego repertuaru. Goście zasiedli do stołów, aby posilić się przed całonocną zabawą. Chwilę później wszyscy bawili się już na parkiecie w rytm muzyki granej przez zespół muzyczny „Caro”. Organizatorzy ponadto przygotowali dla gości kilka niespodzianek jak losowanie nagród rzeczowych czy też stół ze swojskim jadłem. Warto podkreślić, że strażackie spotkania opłatkowe odbywają się od wielu lat i cieszą się wielką popularnością wśród mieszkańców Kleczy oraz sąsiednich miejscowości. Super zabawa trwała do samego rana. Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz wszystkim osobom które pomogły w przygotowaniu tej imprezy i zapraszamy ponownie za rok !