Zawody gminne OSP

W dniu 28 września 2019 na stadionie sportowym LKS Skawa Wadowice zostały rozegrane zawody sportowo – pożarnicze OSP gminy Wadowice. W zawodach wystartowało 11  drużyn. OSP w Kleczy reprezentowały dwie drużyny. Drużyna seniorów w składzie: Marek Glanowski, Marcin Jabłoński, Piotr Czaicki, Jakub Opyrchał, Adrian Czaicki, Piotr Stopa, Kacper Kałuża, Paweł Janicki, Dominik Prochownik, oraz drużyna MDP w składzie: Magdalena Czaicka, Wiktoria Krzysiek, Monika Krzysiek, Zuzanna Szewczyk, Julia Serwin, Julita Slizowska, Julia Stopa, Natan Stopa, Maksymilian Kleszcz, Karol Woźnicki. Drużyny wystartowały w dwóch konkurencjach: Bieg sztafetowy oraz ćwiczenie bojowe.
Sędzią głównym zawodów był dh Andrzej Strzeżoń. Po podliczeniu punktów w klasyfikacji końcowej nasi druhowie zajęli   I – miejsce tym samym wygrywając zawody w kategorii seniorów. Natomiast drużyna Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zajęła wysokie III – miejsce.
Bardzo serdecznie gratulujemy naszym druhnom i druhom oraz życzymy sukcesów w kolejnych startach.