Dzień seniora w Kleczy

W dniu 5 listopada 2022 roku w domu strażaka w Kleczy po raz kolejny odbył się dzień seniora. Do remizy oprócz naszych seniorów przybyli również goście zaproszeni: Senator Andrzej Pająk, Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Piotr Hajnosz, Członek Rady Powiatu Piotr Chrapla, Członek Rady Miejskiej w Wadowicach Ireneusz Chrapla, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej Piotr Porębski, ks. proboszcz parafii Klecza Tadeusz Dąbrowski jak również Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy Mieczysław Stopa. Wśród wielu atrakcji jakie zaoferowało koło gospodyń wiejskich „zarębianki” wszyscy wysłuchali koncertu orkiestry dętej OSP w Kleczy oraz obejrzeli występ artystyczny dzieci ze szkoły podstawowej w Kleczy oraz szkoły podstawowej na kopcu. Spotkanie zakończył humorystyczny występ Krzysztofa Opyrchała.