Spotkanie opłatkowe 2017

7 stycznia 2017 roku o godz. 18.00 odbyło się tradycyjne 69 spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez organizatorów Emilię i Pawła Czaickich oraz Prezesa OSP w Kleczy Mieczysława Stopę.
Po wspólnej modlitwie z ks. Andrzejem Kołodziejem proboszczem parafii w Kleczy oraz odśpiewaniu kolędy nastąpiło tradycyjnie łamanie się opłatkiem i składanie życzeń noworocznych. Następnie orkiestra dęta  pod dyrekcją dh. Tomasza Świątka zagrała kilka utworów ze swojego repertuaru. Atrakcją wieczoru było przybycie do Domu Strażaka w Kleczy bardzo licznej  grupy kolędników śpiewających kolędy. Wszyscy goście zasiedli do stołów, aby posilić się przed całonocną zabawą. Chwilę później wszyscy bawili się na parkiecie w rytm muzyki granej przez zespół muzyczny „Caro”. Warto podkreślić, że strażackie spotkania opłatkowe odbywają się od wielu lat i cieszą się wielką popularnością wśród mieszkańców Kleczy oraz sąsiednich miejscowości.

foto z imprezy………